biuro

Forum poświęcone architektom, inżynierom, projektantom oraz innym osobom związanym z architekturą.
mateuszd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23/06/2018 13:29:34

Re: biuro

Post autor: mateuszd »

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...
Z wyjątkiem Łucji nikt jednak nie wiedział, że okrążając maszt, albatros szepnął do niej
koral3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23/06/2018 17:22:55

Re: biuro

Post autor: koral3 »

Ja mam raczej odmienne zdanie niż mój poprzednik. Nie zgodziłbym się z tą wypowiedzią.
Sklep Mebleteo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04/03/2018 13:13:53

Re: biuro

Post autor: Sklep Mebleteo »

Co do samej aranżacji biura to pomysłów jest mnóstwo, wystarczy odrobina kreatywności. W ofercie naszego sklepu na stronie Mebleteo.pl znajdziecie państwo funkcjonalne meble metalowe, które z pewnością posłużą przez długi czas. Oprócz funkcjonalności meble metalowe są znacznie bardziej wytrzymałe niż meble drewniane.
Zapraszamy na udane zakupy! :-)
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: biuro

Post autor: Wiktoria »

Meble metalowe do biura? I jak to niby będzie wyglądało? Raczej niezbyt elegancko.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
gabi121
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24/03/2018 15:54:59

Re: biuro

Post autor: gabi121 »

Ale po co od razu wynajmowac specjaliste od aranzacji... Przeciez to dodatkowy koszt, który mozna wykorzystac i przeznaczyc na swietne dodatki do wnetrza. Nie lepiej poszperac i znaleźć w sieci jakas oryginalna inspiracje, a pozniej ja po prostu odwzorowac na swoj sposob? Przeciez chodzi tez o nasza wygode w takim wnetrzu... Tutaj chociazby w salonie agaty https://www.agatameble.pl/pomieszczenia/biuro-i-gabinet maja wyposazenie pod przerozne wnetrza i w konkretnych stylach. Kazdy znajdzie swoj z pewnoscia. A mozna tez pokusic sie o mieszanke aranzacji - tez ostatnio bardzo modna czyli miks nowoczesnego z klasycznym stylem
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: biuro

Post autor: Wiktoria »

Jeśli ktoś chce sobie wynająć specjalistę od aranżacji, to jest to chyba tylko i wyłącznie jego sprawa...
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: biuro

Post autor: DeNiro1 »

jeżeli chcesz zaprojektować nowoczesne biuro dla swojej firmy to polecam http://sonte-poland.pl/sonte-dla-biura.html , jest to kopalnia pomysłów
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
Manito
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17/06/2019 09:14:41
Lokalizacja: Opole

Re: biuro

Post autor: Manito »

Jeśli biuro to tylko ze specjalistą do aranżacji...inaczej sobie nie wyobrażam
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: biuro

Post autor: Wiktoria »

Nie wszystkie z nich mi się podobają...
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
ODPOWIEDZ