biuro projektowe warszawa

Forum poświęcone architektom, inżynierom, projektantom oraz innym osobom związanym z architekturą.
HubertBat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 20/09/2017 14:40:58

biuro projektowe warszawa

Post autor: HubertBat »

W biurze projektowym Konceptownia http://konceptownia.com.pl/ zajmą się całym projektem budowlanym jak i sporządzają wizualizacje, każdego obiektu czy to prywatnego czy przemysłowego. Mają już naprawdę spore doświadczenie.
Gehernis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13/11/2017 09:23:31

Re: biuro projektowe warszawa

Post autor: Gehernis »

Samemu szukałem kogoś kto robi pomiary przemieszczeń bo budowałem dom i w sieci znalazłem dużo ciekawych ofert ;)
chello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24/11/2017 15:23:14

Re: biuro projektowe warszawa

Post autor: chello »

Wiesz co, tych biur jest w stolicy naprawdę całkiem sporo.
vertua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 14/11/2016 22:39:53

Re: biuro projektowe warszawa

Post autor: vertua »

A może ktoś z Was orientuje się gdzie aktualnie mają jakieś fajne nieruchomości na sprzedaż w stolicy? Najlepiej jakby to były jakieś nowe domy Wawer lub te okolice. Ewentualnie zabudowa szeregowa, ale nie segmenty. Ktoś coś? Zdolność kredytowa już mamy, także teraz czas przechodzić do działania ;)))
Olga2345
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 03/11/2017 12:29:01

Re: biuro projektowe warszawa

Post autor: Olga2345 »

Polecam popytać znajomych bo konkurencja w stolicy jest ogromna :)
Inatka93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 16/09/2017 09:21:58

Re: biuro projektowe warszawa

Post autor: Inatka93 »

Uważam, że przed wynajęciem jakiegokolwiek biura projektowego trzeba się dobrze zorientować co to znaczy zaprojektować dom i co nas czeka zaraz po tym. Oczywiście musimy też uważać, żeby nikt nas nie naciągnął na nieznane nam koszta. Każdemu , kto szuka informacji w tym temacie, sugeruję przeczytać te Porady budowlane pisane przez znawców dla wszystkich tych, którzy nie znają się na budowie domu, a się na to zdecydowali.
karina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18/01/2018 22:11:31

Re: biuro projektowe warszawa

Post autor: karina »

Wybór biura projektowego, to nie lada wyzwanie. Warto wybrać takie biuro, które cieszy się dobrą reputacją a także wieloletnim doświadczeniem. Nie wiem o jakie konkretnie biuro projektowe wam chodzi, ale ze swojej strony mogę polecić http://www.rdkprojekt.pl/ . Zajmują się modernizacją linii kolejowych, projektami dla przemysłu, a także projektami drogowymi.
lupek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 25/08/2018 08:11:43

Re: biuro projektowe warszawa

Post autor: lupek »

Myślę, że korzystanie z usług biura projektowego jest dobrą decyzją, czasem wręcz niezbędną :)
ODPOWIEDZ