Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Forum poświęcone architektom, inżynierom, projektantom oraz innym osobom związanym z architekturą.
michalantoniak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 25/05/2016 11:52:09

Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: michalantoniak »

Zakład Ogólnobudowlany PRB-ADAM z siedzibą w Szamotułach funkcjonuje w branży usług budowlanych od 1990 roku. Specjalizuje się w kompleksowej budowie budynków mieszkalnych, szeregowców, bliźniaków oraz garaży i magazynów - realizujemy każdy projekt od budowy aż po pełne wykańczanie wnętrz domów, mieszkań i biur. Obszarem działania firmy budowlanej jest woj. wielkopolskie, szczególnie Poznań, Szamotuły oraz okolice.
Kijarr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18/09/2017 12:05:42

Re: Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: Kijarr »

Własnie realizuję teraz remont, postawiłem na styl starodawny, zakupiłem sobie antyczne meble tutaj: http://neoantyk.pl/meble-antyki/i już się nie mogę doczekać, aż do mnie przyjadą, też lubicie takie meble?
joann44d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20/09/2017 14:22:25

Re: Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: joann44d »

Niezłe opcje z tym budowaniem domów !
Alka4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 29/12/2016 09:58:36

Re: Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: Alka4 »

A czy znacie może jakąś dobrą ekipę z Krakowa? Rozpaczliwie poszukuję do położenia paneli.
Mayorka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 04/04/2017 07:37:21

Re: Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: Mayorka »

Słyszałam, że oni sprawnie i niedrogo układają panele. Ale oczywiście sama musisz zapytać, kiedy mieliby wolny termin.
imadlo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31/10/2017 12:55:24

Re: Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: imadlo »

Słyszałem, że to bardzo solidna firma, polecam ją : )
Inatka93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 16/09/2017 09:21:58

Re: Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: Inatka93 »

Cieszę się, że znalazłam namiary na waszą spółkę, bo aktualnie szukam dobrej firmy remontowo-budowlanej właśnie z okolic Poznania. Chętnie się z Wami skontaktuję, bo jedna ekipa mnie wystawiła i zostałam z położonym fundamentem. Mam tylko pytanie - czy stosujecie pełną odzież ochronną? Kamizelki, odpowiednio mocne obuwie i kaski, np: peltor kaski? Pytam, bo nie chciałabym sytuacji,w której któremuś z pracowników coś by się stało z powodu takiego zaniedbania. Ktoś z mojej rodziny miał wypadek na budowie i skończyło się gorzej właśnie przez to, że nie miał kasku. Ech. Wracając do waszych usług, to czy mogę liczyć na kompletne wykończenie domu?
trotmark
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/05/2018 16:30:28
Kontakt:

Re: Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: trotmark »

Alka4 pisze: 26/09/2017 13:50:00 A czy znacie może jakąś dobrą ekipę z Krakowa? Rozpaczliwie poszukuję do położenia paneli.
A z Warszawy ?
mati900
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13/09/2018 14:01:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Budowanie i wykańczanie domów - Poznań

Post autor: mati900 »

Poszukuję dom jednorodzinny w okolicy Poznania (do 30km) w dobrej cenie, budżet tak do 300tys. Możecie coś polecić?
ODPOWIEDZ