Strona 1 z 1

Zakup projektu i budowa domu

: 31/07/2018 19:19:07
autor: Ziomek
Projekt domu, jest jednym z bardziej kluczowych rzeczy jeżeli chodzi o samą budowę. My od dłuższego czasu przeglądamy projekty by w koncu zdecydować się na ten jeden konkretny. Chociaż zdecydowanie bardzo podobają mi się projekty MGProjekt http://www.mgprojekt.com.pl/ [http://www.mgprojekt.com.pl/] , dla nas sa idealnie dopasowane, nie wiem tylko na który się zdecydować bo wybór jest za duży.

Re: Zakup projektu i budowa domu

: 27/08/2018 16:53:00
autor: Inatka93
Z własnego doświadczenia dobrze Ci radzę, przed zakupem działki najmij sobie firmę taką jak http://www.ggsprojekt.pl/oferta-uslugi-geologiczne/ [http://www.ggsprojekt.pl/oferta-uslugi-geologiczne/] , która wykonuje badania gruntu i próbek wody. Moja koleżanka nie zrobiła tego i co roku ją teraz zalewa. Jak się okazało, ma żyłę na terenie i zawsze będzie się tak dziać. Jedynym jej wyjściem było ponoszenie kosztów związanych ze specjalnym odwodnieniem.

Re: Zakup projektu i budowa domu

: 19/10/2018 12:51:07
autor: budik7
Jest teraz sporo mozliwosci i pomyslow na projekt swojego domu. Wiem, ze mozna tutaj http://www.mgprojekt.com.pl/blog [http://www.mgprojekt.com.pl/blog] sporo sie o tym dowiedziec i moze zainspirowac wlasnie takimi projektami domow. Jakie sie wam podobaja?