budowa domu pod Poznaniem

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Vertis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/06/2017 07:20:58

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: Vertis »

Pamiętaj też aby zatrudnić dobrą firmę która oferuje usługi remontowe i wykończeniowe. Jeśli szukasz firmy z Poznania, to polecam Lech-bud. Korzystałem z ich usług już kilka razy i jestem naprawdę zadowolony. Generalnie budowa domu pod Poznaniem będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, ostatnio mój znajomy też się właśnie nad takim czymś zastanawiał. Jak wyglądają koszty zakupu działki i załatwienie wszystkich pozwoleń, może się orientowałeś?
artus3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/06/2017 14:52:54

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: artus3 »

W latach 90 wszyscy migrowali ze wsi do miast, a teraz można zaobserwować odwrotny trend. Wszyscy uciekają z zaczadzonych już prawie miast.
almaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 19/07/2017 10:17:00

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: almaz »

Teraz wszystko co żyje ucieka z zanieczyszczonych miast najdalej gdzie się da. Mieszkanie pod miastem, jeśli dysponujemy samochodem, ma naprawdę wiele plusów, jeśli nie same plusy.
Suseł
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/03/2017 13:29:57

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: Suseł »

A nie wolałbyś kupić domu gotowego? W Komornikach jest fajne, nowoczesne osiedle Pasieki http://pasieki-komorniki.pl/ . Zerknij - może zamiast budować bardziej opłaci się kupić gotowy. Poza tym oszczędzisz nerwów związanych z budową.
kinderka2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17/05/2017 19:50:32

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: kinderka2 »

Również planuje się wyprowadzić, zacięcie szukam teraz sprawdzonego dewelopera. Najbardziej interesują mnie oferty mieszkan krakow Zastanawiam się również w jakiej dzielnicy polecacie zakupić własne 4 kąt, tak by wszystko było blisko, a przystanek autobusowy był znacznie blisko i jeszcze do tego jakiś park?
Masdamer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03/08/2017 10:13:31

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: Masdamer »

Podstawą przy budowie domu jest budowa dobrego fundamentu z dobrego materiału... Od tego musisz zacząć, często robi to firma oddzielna, ale warto mieć wiedzę na ten temat, można poczytać różne artykuły w internecie bo jest tego masa jak np , nie wydaje się to takie proste na jakie wygląda, a przecież to podstawa naszego przyszłego lokum ;) poczytajcie, jest też wiele innych ciekawych rozwiązań na temat nowoczesnych rozwiązań przy stawianiu budowli
GruzServ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27/10/2017 08:16:53

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: GruzServ »

Po budowie przyda się na pewno wywóz odpadów szczecin. To bardzo pomocna sprawa. Odchodzi nam kłopot z tym co zrobić z pozostałościami po budowie. Polecam.
Fegear32
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31/10/2017 09:00:07

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: Fegear32 »

To jest stuprocentowa prawda, kiedyś wszyscy ciągnęli do miasta a teraz odwrotnie, nie ma co się dziwić samemu budowałem dom na wsi, tylko że ja robiłem to samemu, moze też spróbuj niektóre rzeczy chociaż samemu ogarnąć?
Gehernis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13/11/2017 09:23:31

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: Gehernis »

Myślę, że to całkiem ciekawa opcja. Potrzebni Ci będą jeszcze tylko geodeci rzeszów żeby pomierzyć działkę i ustalić co i jak ma stać.
Michał89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 27/06/2016 18:12:19

Re: budowa domu pod Poznaniem

Post autor: Michał89 »

A nie wolałbyś kupić gotowego domu? Zerknij sobie na ofertę domów w Koninku http://www.koninko.com.pl/ . To domy w stanie developerskim. Wszystkie sa w stylu holenderskim, obłożone czerwoną cegłą. Domy są duże, piętrowe, z ogrodem i garażem. Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie budowa domu.
ODPOWIEDZ