Warszawskie wieżowce

Tu możecie się pochwalić wykonanymi przez Was zdjęciami, lub nakręconymi filmikami.
Awatar użytkownika
Piett
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 10/09/2006 16:19:16
Lokalizacja: Raszyn

Warszawskie wieżowce

Post autor: Piett »

Proponuję utworzenie działu, w którym wszyscy będą mogli umieszczać zdjęcia wieżowców w stolicy. Na początek moje fotki :D .

Zdjęcia zrobiłem 1 sierpnia Br. z wieży widokowej Muzeum Powstania Warszaskiego :D .

Obrazek
Warta Tower i Millenium Plaza
Obrazek

Obrazek
Łucka City
Obrazek
Od lewej WFC,Rondo 1, Intercontinental, Ilmet Tower, Pałac Kultury.
Obrazek
Panorama wieżowców, z widocznym po lewej Hotelem Hilton.
Obrazek
Warsaw Trade Tower
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Zastanawia mnie jedno , dla czego w wawie nie Wybudują jakiegos 400 metrowego kolosa, wkoncu to stolica , sa 200 metrowe 170 m ale zadnego 400 no nawet 300 , tylko ten szpetny PKiN , nie nawiązujący do niczego ...A tak swoja droga to te wiezowce sa ładne ....dajcie wiecej fot ...
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Wiecie dlaczego niema w warszawie jakiegoś 500 metrowego budynku? Bo władza (mam na myśli oczywiście Sejm RP :)) daje kase na odnowienie pociągów, odnowienie dróg (popieram :D)... i tak dalej. A w USA są wieżowce po 500, 550 metry, bo USA zajęło się wcześniej np.: autostradami. Ale niezaprzecze, że w USA i wcześniej zaczęto budować wieżowce, np.: ESB zbudowany przed II wojną światową, bo zbudowany aż w 1930 roku! :-) Teraz chyba wiecie czego w stolicy (naszej) niema wież po 600 metrów! :D A kiedyś Polska musiała się zająć wojną, np.: kilka lat po Dniu Niepodległości zaczęła się II wojna światowa. A w tym czasie, co polska szukała porządnej broni, powstał właśnie budynek ESB. Teraz już wiecie! :D
Cześć :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

O znalazlem odpowiedz, to tak
W Warszawie jest bardzo miekki grunt , mozna robic duze wiezowce ale , trzeba by bylo zrobic bardzo dobre fundamęty , znajac polskie budownictwo , to budynek by sie zapadł , bo zrobiono by budynek po kosztach , byle miec ponad 300 metrow , a w nycu jest bardzo twarde podłoze , AMERYKA ty mnie juz po prostu bawisz tymi konkluzjami swoimi , bardzo durne to było ten post twoj powyzej , Pozdrawiam
WTC Theory....
Znawca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 06/10/2006 21:11:50
Lokalizacja: Opole | Warszawa
Kontakt:

Post autor: Znawca »

Całkiem, całkiem, bardzo fajnie ująłeś te wieżowce na 4 fotce :)

Mój gg to 8544663 mam mnóstwo świetnych zdjęć wieżowców warszawskich. Bo trochę już w tym siedzę :wink:
Awatar użytkownika
Piett
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 10/09/2006 16:19:16
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

Znawca pisze:Całkiem, całkiem, bardzo fajnie ująłeś te wieżowce na 4 fotce :)

Mój gg to 8544663 mam mnóstwo świetnych zdjęć wieżowców warszawskich. Bo trochę już w tym siedzę :wink:
No to nie gadaj tylko zamieszczaj :D , po to jest ten dział żeby umieszczać nasze zdjęcia :D
". I think the Twin Towers should be duplicate on the WTC site and not build something that looks like an empty skeleton."...Donald Trump
Znawca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 06/10/2006 21:11:50
Lokalizacja: Opole | Warszawa
Kontakt:

Post autor: Znawca »

A ja bym nie chciał zamieszczać??? Tylko mój net na to mi nie pozwala. Muszę coś z tym zrobić :|
Znawca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 06/10/2006 21:11:50
Lokalizacja: Opole | Warszawa
Kontakt:

Post autor: Znawca »

A jak narazie to mój mail to wicia_90@o2.pl i tam możecie mnie prosić o fotki. Napewno odpowiem :wink:
albert1000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25/02/2007 18:57:06

Post autor: albert1000 »

Nie jestem zwolennikiem wiezowców,przypomina mi sie WTC,i mysle ze dobrze ze u nas nie ma takich wiezowców.
Jestesmy takim panstwem ze ciezko byłoby sie nam podniesc po takiej tragedii.
Ale tez mnie fascynują wiezowce i fajnie popatrzyc na takie cuda budowlane.
Znawca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 06/10/2006 21:11:50
Lokalizacja: Opole | Warszawa
Kontakt:

Post autor: Znawca »

Obrazek

A czy nie miło jest popatrzeć na ten widoczek??
ODPOWIEDZ