Remont mieszkania

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
kamila78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04/03/2017 20:55:44

Re: Remont mieszkania

Post autor: kamila78 »

Przed zdecydowaniem się na remont, warto poczytać wskazówki praktyczne bardziej doświadczonych osób. Pozwoli nam to na uniknięcie wielu potencjalnych problemów jakie mogą nas spotkać. Najgorsze co możemy zrobić (a robi to nadal wiele osób) to szukanie oszczędności w tak ważnej kwestii jaką jest remont generalny łazienki. Spędzamy w niej czas kilka razy każdego dnia więc musi być zaprojektowana estetycznie i nowocześnie. Na rynku materiałów wykończeniowych jest bardzo duży wybór produktów, każdy znajdzie coś wedle uznania. To samo tyczy się akcesoriów takich jak bateria wannowa excellent keria którą znajdziemy w sieci. Mogą nadać całości nowoczesnego wyglądu ze względu na zastosowany chrom wysokiej jakości. Przełoży się to także na długotrwałość bezproblemowej eksploatacji.
viktoria34
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21/10/2020 06:30:07

Re: Remont mieszkania

Post autor: viktoria34 »

Eternit nie śmierdzi, ale warto dopytać w odpowiedniej firmie https://otomistrz.pl/ jaki będzie koszt usunięcia, wraz z wymianą dachu (to nie tylko pokrycie, ale w zależności od konstrukcji i rodzaju nowego zadaszenia trzeba wzmocnić krokwie albo choćby przełacić). Podłogę lepiej od razu kłaść wszędzie nową, drzwi wewnętrzne pewnie też potrzebne?
Awatar użytkownika
DesmondLycle
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 03/07/2021 18:13:32
Lokalizacja: Zimbabwe

-

Post autor: DesmondLycle »

Myślę, że teraz wygodnie fachowców można poszukać w serwisie - atlasfachowca.pl Możemy tam wyszukać fachowca z naszego regionu, albo sami dodać zlecenie i czekać aż ktoś się zgłosi.
Elan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 22/10/2021 21:49:04

Re: Remont mieszkania

Post autor: Elan »

Ja niedawno zdecydowałem się na wymianę okien w swoim mieszkaniu, ponieważ stare były już bardzo zniszczone i nieszczelne. Nowe okna PCV zamówiłem w przystępnej cenie od firmy Debo: https://debo.pl/oferta/okna. Ich zaletą jest bardzo dobra izolacja cieplna i akustyczna oraz piękny design. Jestem bardzo zadowolony z wyboru.
iza23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/11/2016 09:46:34

Re: Remont mieszkania

Post autor: iza23 »

Jeśli chodzi o remont łazienki to koniecznie zerknijcie na sklep Świat Łazienek. Ja właśnie przeglądam u nich wanny wolnostojące. Najbardziej kusi mnie wanna wolnostojąca Galatea Smooth. Prezentuje się naprawdę super. Szukam większej wanny, bo mąż kawał chłopa i żeby mu wygodnie się też z niej korzystało, to ważne.
Nelson#gentrt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18/04/2022 17:21:50

-

Post autor: Nelson#gentrt »

U mnie zawsze musi się znaleźć coś zrobione przez nas z materiałów. Np. szafka na buty z europalet, półki na książki ze skrzynek po owocach albo wieszaki na kurtki w różnych materiałów. Lubimy majsterkować i nie przepuścilibyśmy takiej okazji, by nie zrobić czegoś do naszego domu. Poza tym, wszystko, co potrzebne kupujemy w marketach budowlanych, ewentualnie w sklepach internetowych z rzeczami do domu i dekoracjami.
świeczka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 17/03/2018 15:21:46

Re: Remont mieszkania

Post autor: świeczka »

remont nie musi byc trudny, wiele zalezy od tego co cchesz dokladnie zmienic. my wlasnie zmienialismy wlaczniki na https://osprzet-sklep.pl/abb-busch-jaeger-c-172.html
Oleczek871
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30/03/2022 12:24:54

Re: Remont mieszkania

Post autor: Oleczek871 »

Jak słysze remont mieszkania to robi mi się niedobrze. Remont robiłem z jakieś 3 miesiące
MarekPi92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 17/05/2022 14:14:44

Re: Remont mieszkania

Post autor: MarekPi92 »

osprzęt jest bardzo ważną rzeczą
ODPOWIEDZ