Wybór bramy

Dyskusje na temat wszystkiego co związane ze znanymi budowlami lub architekturą miejską.
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Wybór bramy

Post autor: Ziomek »

Stoje własnie przed wyborem odpowiedniem bramy do mojej posesji. Spodobały mi się bramy wjazdowe przesuwne regulazaun.pl . Znajomi mają taką ramę u siebie i widze, że bardzo to praktyczne. Lepsza ta przesuwana czy zykła?
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Wybór bramy

Post autor: DeNiro1 »

Chyba lepsza przesuwana. Ja do swojej użyłem też produktu do antykorozji https://farbyspecjalistyczne.pl/produkt ... e-c5-c5-m/
Polecam :)
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
wrakta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 27/09/2017 18:33:10

Re: Wybór bramy

Post autor: wrakta »

przesuwna jak dla mnie, wygodniejsza. Zależy też jaka dokładnie, ja mam przesuwną właśnie, panelową, brałam pod wzór przęseł z ogrodzenia, wszystko Joniec. Zadowolona jestem, dwuskrzydłowe więcej miejsca potrzebują do otwierania i na to też trzeba patrzeć.
szczurek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15/01/2019 17:36:42

Re: Wybór bramy

Post autor: szczurek »

Co ty gadasz człowieku dwuskrzydłowa więcej miejsca do otwierania? A przesuwna brama to myślisz, że gdzie się chowa? Potrzeba przynajmniej 5-6 metrów przy standardowej bramie miejsca żeby można wogóle zamontować przesuwną bramę.
Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Wybór bramy

Post autor: Wiktoria »

Przesuwne są jak dla mnie wygodniejsze. ;)
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
sextin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 14/12/2017 18:23:12

Re: Wybór bramy

Post autor: sextin »

Wszystko zależy przede wszystkim od tego jak urządzone jest podwórko. Polecam Ci od razu zainwestować w dobrej jakości napęd korzystając z niego w zasadzie nie ma różnicy czy brama jest przesuwna, czy też "zwykła", ponieważ jej obsługa to tylko wciśnięcie jednego przycisku. Dobre napędy w swojej ofercie posiada BFT - są ciche i posiadają system, który dopasowuje "siłę" napędu do panujących warunków, dzięki czemu wolniej się zużywa.
krysinski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31/01/2017 10:11:58

Re: Wybór bramy

Post autor: krysinski »

Wszystko zależy od tego ile masz miejsca na posesji. Jeżeli podwórko jest duże i masz możliwość zamontowania przesuwnej lub skrzydłowej bramy to polecam przeczytać ten poradnik. Pomoże w podjęciu decyzji: www.ogradzamy.pl/inspiracje/brama-przes ... krzydlowa/
ogilek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 09/10/2020 14:42:04
Kontakt:

Re: Wybór bramy

Post autor: ogilek »

bramy przesuwne o kótrych wyzej piszesz są dobrej jakości i bedą służyć latami
Bob budownicza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01/04/2021 09:27:02

Re: Wybór bramy

Post autor: Bob budownicza »

Ja się prwatnie zastanawiam nad drewnianą, bo bardziej pasuje do otoczenia mojej chaty...
tomik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01/01/2022 17:49:06

Re: Wybór bramy

Post autor: tomik »

Na wiosnę będę bramę montował i szukam czegoś solidnego.
ODPOWIEDZ