Słyszeliście o tym, że Word Trade Center zawaliły się ...

Dyskusje na temat wszystkiego co związane ze znanymi budowlami lub architekturą miejską.
Awatar użytkownika
Aston
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 09/11/2006 21:02:05
Lokalizacja: Poznań

Słyszeliście o tym, że Word Trade Center zawaliły się ...

Post autor: Aston »

Słyszeliście o tym, że Word Trade Center zawaliły się z prędkością swobodnego spadania :? .(Prawo Galileusza)Rozumiem, że każdy słyszał o tym domniemaniu, że Amerykanie "doburzyli" sobie materiałami wybuchowymi wieże.Rozumiem, że jestem spóźniony więc proszę bez krzyków. :oops:
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

O , to glupia teoria , i my (przynajmiej tak mysle ) na tym forum ją negujemy , bo to nie prawda. Moge udostepnic link , z analizą walenia sie WTC chyba z FEMMA .. Pozdro
WTC Theory....
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

http://killtown.911review.org/wtc-gallery.html#1Draft
Sorry ze bez EDITU !! zgrajcie do pdf , bądz otwórzcie i miłego studiowania , całe banalne gadanie o "pomocy w zawaleniu " POZDRO
WTC Theory....
Awatar użytkownika
Aston
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 09/11/2006 21:02:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Aston »

Dzięki
Awatar użytkownika
Aston
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 09/11/2006 21:02:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Aston »

Powiedz mi tylko w takim razie czemu zawaliły się w ciągu 10 sekund i dlaczego po uderzeniu w Pentagon nie znaleziono niczego co przypominałoby szczątki samolotu(część: kadłuba, silnika, turbiny itd. same szczątki do wzięcia w rękę.)
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

.................heh , byl to 1 , zaznaczam 1 przypadek zawalenia sie budynku tego typu , jeszcze nigdy , niemiano doczynienia z takim zawaleniem , takze gdybanie czy zawalił sie w czasie czy nie , jest zupelnie bez sensu , ja moge sie mylic , a takze ty. Powtarzam byla to 1 sytuacja tego typu na swiecie . Elo
WTC Theory....
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Bastion_ pisze:http://killtown.911review.org/wtc-gallery.html#1Draft
Sorry ze bez EDITU !! zgrajcie do pdf , bądz otwórzcie i miłego studiowania , całe banalne gadanie o "pomocy w zawaleniu " POZDRO

Takiego zniszczenia nie jest zdolny samolot. WTC posiadało bardzo grube kolumny wewnętrzne o przekroju prostokątnym (wymiarów nie pamiętam)
Jakby miały się zawalić to tylko częściowo (WTC 1 ok. 1/4 budynku). Korpus każdej z wież był bardzo stabilny. Ciekawi mnie jedno, dlaczego szyby w całej wierzy nie popękały/wypadły przy takim uderzeniu z prędkością ok.900km/h???
Awatar użytkownika
Jeano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29/10/2007 17:11:57
Lokalizacja: Lausanne

Post autor: Jeano »

Bo zarówno w wierzy, jak i w wieży szybowej, nie ma szyb, więc jak mogły popękac?.
Awatar użytkownika
Aston
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 09/11/2006 21:02:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Aston »

W Word Trade Center(bez żartów) były szyby, alczkolwiek wydaje mi się kon, że szyby nie pekają bo były przystosowae na silne wiatry, poza tym poza miejscem gdzie uderzył samolot zachodziło tłumienie wibracji...
GT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15/03/2008 18:54:25

Post autor: GT »

Ostatnio zmieniony 27/04/2012 21:54:34 przez GT, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ