Domy modernistyczne

Dyskusje na temat wszystkiego co związane ze znanymi budowlami lub architekturą miejską.
Kravens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18/10/2017 08:22:11

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Kravens »

W takim domu, w łazience przydałyby się ładne płytki. Tutaj jest ciekawa opcja: http://elazienki.pl/p/plytka-podlogowa- ... nco-50x50/
Myślę, że coś ciekawego udało by się spośród nich wybrać.
Pervins
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18/10/2017 08:48:06

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Pervins »

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłyby także fototapety na zamówienie. Jakiś ładny motyw by dobrze pasował do całości.
nuka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/10/2017 17:07:52

Re: Domy modernistyczne

Post autor: nuka »

no niestety nie żyjemy w Skandynawii i na taki modernistyczny dom dobrze byłoby mieć kilkadziesiąt hektarów lasu wokół , rzeczywiście taki jeden rodzynek wśród tych wszystkich tradycyjnych domków może wyglądać śmiesznie. choć budownictwo piekne
jan852
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26/10/2017 10:03:47

Re: Domy modernistyczne

Post autor: jan852 »

Mi również się bardzo podoba taki styl. Szukam właśnie inspiracji bo chciałbym wybudować nowoczesny dom
loks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 25/10/2017 15:45:03

Re: Domy modernistyczne

Post autor: loks »

Cały dom to już jest jednak trochę przesada, ale pewne elementy tego stylu jak najbardziej.
Sfalaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29/10/2017 19:09:16
Kontakt:

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Sfalaa »

Bardzo lubię architekturę nowoczesną - mogłabym mieszkać w szkle i stali :)
Jelonek12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30/11/2016 11:59:56

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Jelonek12 »

Osobiście niekoniecznie lubię taki styl, ale żonie bardzo się podoba, więc chyba jej słowo będzie ostateczne :) I tylko mamy nadzieję, że na naszym "skromnym" remoncie, obejmującym praktycznie cały dom nie popłyniemy finansowo... Co prawda patrząc na ten cennik usług remontowych we Wrocławiu stwierdzam, że powinno nam na wszystko starczyć, ale wiecie jak to jest...
madziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22/12/2017 13:57:58

Re: Domy modernistyczne

Post autor: madziak »

Z ciekawością przyglądam się tego typu projektom. Trzymam kciuki za wszystkie nowe technologie.
Modiler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03/01/2018 12:16:29

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Modiler »

Uwielbiam taki styl, świetny moim zdaniem, nowoczesność, beton , surowość takie coś trafia do mnie w 100 procentach.
__________
przeprowadzki transport gdańsk
karolki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 30/01/2018 13:50:10

Re: Domy modernistyczne

Post autor: karolki »

Jest to jeden z moich ulubionych stylów. Oczywiście, nie pogardzę domem z drewna czy nieco bardziej fantazyjnym bryłom architektonicznym, ale jednak coś jest w tym nowoczesnym stylu budowania, co może się podobać. Nie żyjemy już w średniowieczu, żeby cały czas wybierać przestarzałe projekty domów czy urządzać mieszkania na modłę PRL-u (chyba, że ktoś lubi). Świat będzie szedł naprzód, tak samo architektura musi umieć za tym nadążyć. Chociaż ja osobiście nie chciałbym mieszkać w wieżowcu na wyższym piętrze niż 4, to jednak sam mam zamiar rozważyć opcję wyboru projektu nowoczesnego domu, gdy uda mi się spełnić marzenie mieszkania na swoim.
ODPOWIEDZ