Domy modernistyczne

Dyskusje na temat wszystkiego co związane ze znanymi budowlami lub architekturą miejską.
Awatar użytkownika
Imisz90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 19/05/2017 22:53:38

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Imisz90 »

paluch686 pisze:Może jakieś przykłądy takich domów, jakieś zdjęcia????
Nie rozumiem takiego podejścia. Wszystko można znaleźć w internecie, trzeba tylko chcieć. Dlaczego się nie chce?
Wszyscy boimy się tego, czego nie rozumiemy.
magic992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 19/04/2017 10:59:10

Re: Domy modernistyczne

Post autor: magic992 »

Nawiązując do stylów architektonicznych domów jednorodzinnych, to jaki preferujecie: nowoczesny czy tradycyjny?, ostatnio oglądałam katalog z planami domów, i mimo że lubię styl prowansalski to duże wykorzystanie szkła w domu pięknie wygląda.
smart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 05/06/2017 18:35:36

Re: Domy modernistyczne

Post autor: smart »

uwielbiam projekty Wrighta marzy mi się taki dom z wodospadem ale to nie w Polsce. Za mało tu lasów żeby się schować:)
artus3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/06/2017 14:52:54

Re: Domy modernistyczne

Post autor: artus3 »

Zdecydowanie moja stylówa i mój gust, ale jakimiś bardziej tradycyjnymi elementami w takim domu też bym nie pogardził
Mayorka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 04/04/2017 07:37:21

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Mayorka »

A ja jestem wielką fanką programu "Domy przyszłości" na TVP2. Ludzie naprawdę potrafią mieć niesamowite pomysły. Współczesna architekura mnie bardzo kręci, a tak w ogóle to mi się marzy taki nowoczesny domek :D
Zizia1234
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 31/01/2017 12:56:48

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Zizia1234 »

A no znam ten program i faktyczne ciekawe pomysły ludzie mają :D A oprócz pomysłów jeszcze więcej pieniędzy . Ja jednak nie jestem fanką takich nowoczesnych rozwiązań. Mnie się podobają klasyczne, niewielkie domki z ogródkiem ;) Obecnie mieszkam w bloku, a moim marzeniem jest przeprowadzka właśnie do takiego domku :D
Mayorka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 04/04/2017 07:37:21

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Mayorka »

No jakikolwiek własny, nowy dom to w dzisiejszych czasach szczyt marzeń. Jak to mówią ' własne, ale ciasne'. Niestety nie wszystkich stać nawet na to ciasne, nie mówiąć już o nowoczesnych willach :?
radek443
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12/07/2017 05:29:22

Re: Domy modernistyczne

Post autor: radek443 »

teraz to domy to jest wielka potrzeba
almaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 19/07/2017 10:17:00

Re: Domy modernistyczne

Post autor: almaz »

Skoro istnieje coś takiego jak domy modernistyczne to warto by się zastanowić, jak wygląda w takim razie postmodernizm w architekturze? Ktoś może podać jakieś przykłady?
Faresor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19/07/2017 10:45:25

Re: Domy modernistyczne

Post autor: Faresor »

Uwielbiam domy modernistyczne, dla mnie ten styl jest naprawdę świetny, chociaż póki co są to drogie rozwiązania. Zobaczymy jak to będzie w przyszłości.
______________
www.tegal.pl/
ODPOWIEDZ