Azjatycki świat zaprasza kazdego z nas

Jeśli jesteś autorem strony poświęconej budowlom i architekturze, to właśnie tu możesz o tym poinformować innych. Możesz tu również wypowiedzieć się pozytywnie lub negatywnie na temat innych stron.
avonexel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30/05/2017 03:34:32

Azjatycki świat zaprasza kazdego z nas

Post autor: avonexel »

Zjeść pieczoną kaczkę w jednym z „pływających miast”. Tym, których bardzo goni http://www.hadesklub.pl/ czas polecam Qibao- poprzecinaną wodnymi kanałami osadę, którą wchłonął rozrastający się w szaleńczym tempie Szanghaj (prowadzi tu linia metra). Tym, którzy mają ochotę przez chwilę odetchnąć od zgiełku metropolii, polecam oddalone o godzinę drogi autobusem Zhujiajiao zwane Wenecją Szanghaju. Kamienne uliczki i mostki, spod których co i raz wyłania się spiczasty bambusowy kapelusz gondoliera, nadają temu miejscu wyjątkowo romantyczny charakter.
artus3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/06/2017 14:52:54

Re: Azjatycki świat zaprasza kazdego z nas

Post autor: artus3 »

A mnie jednak trochę Azja odstręcza i tak jak lubię to jedzenie to nie wiem, czy chciałbym się tam wybrać w jakąś dłuższą wyprawę. Bo to naprawdę może być szok kulturowy.
banks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 23/08/2017 12:45:17

Re: Azjatycki świat zaprasza kazdego z nas

Post autor: banks »

No właśnie w tym polega jej fenomen, że jest tak dziwna od tego, co znamy u siebie, że aż chce się to zobaczyć.
obl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 23/10/2017 10:13:31

Re: Azjatycki świat zaprasza kazdego z nas

Post autor: obl »

No właśnie nie można się zawsze bać nowego. Trzeba mieć umysł chłonny i otwarty.
byronGed
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 30/04/2019 04:03:16
Lokalizacja: Norway
Kontakt:

Azjatycki swiat zaprasza kazdego z nas

Post autor: byronGed »

Fergus napisala:To nie jest moja strona, chodzilo mi o to, ze obydwie tak samo sie nazywaja
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Azjatycki świat zaprasza kazdego z nas

Post autor: Wiktoria »

Ciekawe.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Bob budownicza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01/04/2021 09:27:02

Re: Azjatycki świat zaprasza kazdego z nas

Post autor: Bob budownicza »

Dla mnie też Azja to nie te klimaty, ale pamiętam, że podobnie miałam z krajami arabskimi. Jak spróbowałam, całkiem spodobała mi się ta kultura. Może z Azją byłoby podobnie?
Awatar użytkownika
Glendacorne
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 26/05/2022 11:10:28
Lokalizacja: Ireland

-

Post autor: Glendacorne »

W zasadzie niewiele się dzieje, bo mało osób kupiło SC2 jeszcze. Może na gwiazdkę się kupi, to się trochę popyka. No, ale fajnie, że jakaś audycja jest. Zawsze coś się dzieje.
MarekPi92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 17/05/2022 14:14:44

Re: Azjatycki świat zaprasza kazdego z nas

Post autor: MarekPi92 »

Ja nigdy nie przepadałem za Azją
ODPOWIEDZ